סושאל לוקר

סושאל לוקר
22
0

צפה בדמו לרכישהקנה שרת

סושאל לוקר תוסף וורדפרס (Social Locker) להורדה:

סושאל לוקר הוא תוסף וורדפרס שנועל את התוכן שנבחר באתר האינטרנט שלך מאחורי קבוצה של כפתורים חברתיים. שהמבקר נותן לייק, + 1 או טוויטים מהדף שלך התוכן נפתח עבורו. זה עוזר לשפר את הביצועים החברתיים של האתר שלך, לקבל יותר לייקים ושיתופים, לבנות עוקבים איכות למשוך יותר תנועה מרשתות חברתיות.

סושאל לוקר, תוסף רשתות חברתיות לוורדפרסהאם אתה ממשיך למקם לחצנים של רשתות חברתיות על כל דף של האתר שלך, אבל המבקרים לא עושים לייק או משתפים את התוכן שלך לעתים קרובות ככל שאתה משתוקק?

אתה צריך לתת לאנשי סיבה למה הם צריכים ללחוץ על כפתורים חברתיים באתר האינטרנט שלך. גם אם אנשים באמת אוהבים התוכן, אתר או דף האוהדים שלך, הם אינם לוחצים על הכפתורים כי הם לא דואגים לך, או להצלחה של אתר האינטרנט שלך.

אנשים צריכים משהו נוסף כדי להצית את האינטרסים שלהם ולהוביל אותם לפעולה.

תשאל אנשים "לשלם" עם לייק / ציוץ / + 1 כדי לקבל גישה לתוכן שלך, לקבל הנחה, להוריד, לקרוא סופו של המאמר שפורסם, כדי לצפות בסרטון, או כדי לצפות תמונה מצחיקה. סושאל לוקר עם לחצנים של רשתות חברתיות יתנו עבודת שיווק ברשתות חבריות כפי שהוא אמור להיות!

Social Locker WordPress Plugin, Social Locker WordPress Extension, סושאל לוקר להורדה, סושאל לוקר תוסף לוורדפרס, סושאל לוקר תוספים וורדפרס, סושאל לוקר פלאג אינס לוורדפרס,

סושאל לוקר וורדפרס

והנה עוד דוגמא לתוסף בפעולה:

 

סושאל לוקר 2

(22)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *