יוטי

יוטי
31
0

צפה בדמו \ לרכישהקנה שרת

יוטי תוסף וורדפרס (Yottie) להורדה:

יוטי היא תוסף וורדפרס בשיתוף עם יו-טיוב, המאפשר את הצגת ערוץ היו-טיוב שלך ישירות מהאתר. תוכל לשלב סרטונים ממקורות שונים ביו-טיוב (ערוצים, פלייליסט וסרטונים ספציפיים) אל תוך הרשימות שלך ולהציג אותם לפי בחירה מותאמת אישית. תוסף זה הינו ריספונסיבי, מספק התאמה של האתר לרזולוציות גבוהות בכל גודל מסך קיים.

הסרטונים מוצגים בצורה מרושתת על ידי בחירה וקביעת מספר השורות, העמודות והמרווחים. בחר את הדרך הנכונה לנווט בגלריה בעזרת 3 סוגים לפי בחירה: חצים, גלגלת (אופקי או אנכי) וגרירה, או בעזרת רוטציה אוטומטית בין הסרטונים בגלריה שלך תוך התחשבות בדפדפן של הגולש.
לגלריה ישנו חמש אפשרויות הנפשה (Slide, Fade, Coverflow, Cube, Flip). באמצעות אופציית ההנפשה הכח בידיים שלך – בקלות תוכל להציג את הסרטונים בדרך האידיאלית לנושא שלך.

בתבנית קיימת אפשרות להציג תקציר לסרטונים מיו-טיוב לפי בחירת המשתמש. הפעלת הסרטונים בחלון נפרד (פופ-אפ) המתקשר ישירות ליו-טיוב או לגלריה וכך לאפשר למשתמש לצפות בסרטון ולקבל מידע בנושא מבלי לעזוב את העמוד.
הצגת פרסומות (Adsense) מתבצעת ישירות מהתוסף, זאת לפי בחירה מותאמת בין שני מיקומים שונים להצגה על מנת לקבל את החשיפה הרצויה, כך שבעת הצורך תוכל לפרסם בסרטונים ללא כל קושי.
בעזרת כלים אלו תתאים את ערוץ היו-טיוב שלך בצורה מופתית אל האתר ותן לקהל המשתמשים שלך לעשות סבסקרייב (Subscribe) היישר מאתר הוורדפרס שלך בלחיצה אחת.

יוטי הוא תוסף בשיתוף עם יוטיוב אשר מציג מגוון רחב של אפשרויות בהצגת סרטונים מיוטיוב. על ידי סדר ועיצוב חופשי, תוכל לעצב את הסרטונים בייחודיות ובכך למקסם את חווית המשתמש מהפריטים המוצגים באתר.

Yottie WordPress Plugin, Yottie WordPress Extension, יוטי להורדה, יוטי תוסף לוורדפרס, יוטי תוספים וורדפרס, יוטי פלאג אינס לוורדפרס,

יוטי2 יוטי3

(31)

גבריאל אסייג נולדתי וגדלתי בישראל. תחביביי העיקריים הם גיימינג, ציור ובישול. אני גר עם חברה שלי, שנינו נהנים משוקולדים איכותיים. יש לי כלב רועה מעורב בשם פאי.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *