ויזול קומפוסר

ויזול קומפוסר
27
0

צפה בדמו לרכישהקנה שרת

– ויזול קומפוסר – עורך ויזואלי לוורדפרס תוסף וורדפרס (Visual Composer) להורדה:

ברוכים הבאים לתוסף הראשון שבונה אתרים בלי קוד – רק באמצעות אלמנטים ויזואלים (כמו בWIX)!
ויזול קומפוסר הוא ממשק שבונה אתרים דרך ה backend. בזכות הדראג אנד דרופ תחסכו טונות של זמן לעבוד על התוכן והעיצוב באתר שלכם.
בעזרת ויזול קומפוסר אתה תהיה מסוגל לקחת שליטה מלאה על האתר וורדפרס שלך, ולבנות בכל עיצוב ופריסה שאתה יכול לדמיין – ללא ידע בתכנות או בקוד! לא רק זה, אלא עם עורך Frontend ו- Backend שלנו עכשיו אתה יכול לבחור אם אתה רוצה לעבוד על backend או להעביר את תהליך הבנייה והעיצוב ל Frontend, בעזרת הממשק מיד רואים כל שינוי שתבצע.

האם שמת לב כמה זמן אתה מבזבז בלהלחם עם [shortcodes]? לא עוד ניסוי וטעייה עם "קסם shortcodes" – תוסף הויזול קומפוסר ידאג לעשות זאת בשבילך.
זהו תוסף וורדפרס העורך הויזואלי הראשון שנותן לך שליטה מלאה על ההיענות. מעולם לא היה קל יותר לשלוט איך האתר שלך – או חלקים בודדים ממנו – יתנהג במכשירים שונים. הגדר את הגודל הרצוי של עמודות ושורות, ואף תוכל להסתיר בלוקים ספציפיים של אלמנטים, בהתאם למכשיר. בדוק כיצד התוכן שלך נראה בנייד או במחשב בלחיצת כפתור אחת בלבד – עם עורך Frontend ו- Backend שלנו, זה לא לוקח זמן בכלל. אז אתה לא צריך להיות בעלים של חבורה של מכשירים יקרים להתחיל לעצב אתרים באופן מושלם וריספונסיבי – ויזול קומפוסר עושה את אופטימיזציה עבורך!

להוסיף עמודות ושורות, ולבחור מתוך 40+ אלמנטים מוגדרים מראש (מחולק לקבוצות היגיון) בלחיצה אחת, באמצעות ממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי. ואז פשוט לגרור אלמנטים סביב לארגן מחדש אותם. אין לך זמן בשביל להתארגן מחדש? השתמש באחת מה40 תבניות שמוגדרןת מראש, הם כולם נוצרו על ידי אנשי מקצוע עיצוב אתרים, בניית אתר אינטרנט בעזרת מערכת הוורדפרס מעולם לא היה פשוט יותר!
אתה יכול גם להשתמש ביצירתיות שלך ואת הכישורים להאריך ויזול קומפוסר עם אלמנטים הייחודיים משלך, באמצעות API למפתחים.
ויזול קומפוסר הוא התוסף הנמכר ביותר הוא מפעיל למעלה מ500,000 אתרים באינטרנט. רכוש את התוסף עכשיו ותוכל ליצור אתרי וורדפרס יפים בתוך זמן קצר, עם מינימום מאמץ, ו – כמובן – אין קידוד [shortcodes].
נסה ויזול קומפוסר בפעולה אמיתית, לפני שאתה קונה אותו בעזרת הכפתור הירוק למעלה.

אנחנו ממליצים לכל משתמש אשר מעוניין להתחיל להשתמש בוורדפרס ואינו יודע קוד או שפות תכנות לרכוש את התוסף ולהתחיל להנות מהיכולות המורחבות של וורדפרס

Visual Composer WordPress Plugin, Visual Composer WordPress Extension, ויזול קומפוסר – עורך ויזואלי לוורדפרס להורדה, ויזול קומפוסר – עורך ויזואלי לוורדפרס תוסף לוורדפרס, ויזול קומפוסר – עורך ויזואלי לוורדפרס תוספים וורדפרס, ויזול קומפוסר – עורך ויזואלי לוורדפרס פלאג אינס לוורדפרס,

ויזול קומפוסר ערכת נושא וורדפרס2ויזול קומפוסר ערכת נושא וורדפרס3ויזול קומפוסר ערכת נושא וורדפרס

(27)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *