ראשי תוספים ופלאג אינס לוורדפרס איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות

איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות

איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות
16
0

צפה בדמו לרכישהקנה שרת

איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות (Easy Social Share)

איזי סושאל שייר הוא התוסף הנמכר ביותר ב"קוד קניון" בקטגוריית ה-שיתוף ברשתות חברתיות עבור אתרי וורדפרס. "איזי סושאל שייר" הוא תוסף שיתוף חברתי עבור וורדפרס המאפשר לך לדחוס כפטורים של כל הרשתות החברתיות שלך על מנת לייעל ולהגדיל את הפופולריות החברתית שלך ברשתות המובילות. עם לחצני שיתוף קלים חברתיים עבור אתר הוורדפרס תוכל לקחת את הפעילות של האתר שלך ברשתות החברתיות לרמה הבאה.
בזכות הלחצנים הנוחים שמתווספים לוורדפרס , איזי סושאל שייר מאפשר לך לשתף תוכן ביותר מ -40 רשתות חברתיות גדולים, התוסף כולל מגוון רחב של אפשרויות שיתוף ובנוסף יש גם כפטור "אהבתי", כפתור לתגובות, וכפטור ששולח מייל הדפסה.

איזי סושאל שייר עבור וורדפרס כולל גם 19 כפטורים שפועלים בשיטות כפתור תצוגה אוטומטית ו -7 shortcodes כדי לענות על כל צורך של שיתוף חברתי שיש לך.
אנו יודעים כי אתר האינטרנט שלך צריך להיות קריא על כל המכשירים תוך מתן מבקרים לשתף דפי האינטרנט שלך. תוסף השיתוף החברתי שלנו מספק לך שיטות תצוגה אופטימלאית, שניתן להשתמש גם על מכשירים קטנים. מדידת הפעילות החברתית הוא גם מאוד פשוט עם איזי סושאל שייר כי הוא מגיע עם מודולים מובנים עבור גוגל אנאליטיקס

איזי סושאל שייר הוא יעיל מאוד לשתף תמונות או קטעי וידאו מאתר האינטרנט שלכם לרשתות החברתיות.
יש 27 לחצנים בעיצובים שונים על מנת שהתוסף ישתלב בכל תבנית או עיצוב.
ישנה אפשרות למשתמשים שלך להראות פרופילים מהרשתות החברתיות.

"ומה לגבי ספירת ציוצים לטוויטר? מאז תחילת השנה כבר אין יותר את האפשרות להראות מספר ציוצים…"
איזי סושאל שייר של וורדפרס מציע לכם פתרון לכך. אך זה סוד כיצד אנו עושים זאת, רכשו את התוסף והפכו את אתר האינטרנט שלכם להיות מכרה זהב.

אנחנו ממליצים לכל אתר אינטרנט להשתמש בתוסף המדהים הזה על מנת להגביר את תנועת הגולשים ישירות אל אתר האינטרנט שלכם. בזכות התוסף הזה, יותר ויותר אנשים יחשפו לתוכן שלכם וישתפו אותו ברשתות החברתיות.

Easy Social Share WordPress Plugin, Easy Social Share WordPress Extension, איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות להורדה, איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות תוסף לוורדפרס, איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות תוספים וורדפרס, איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות פלאג אינס לוורדפרס,

 

איזי סושאל שייר 3 איזי סושאל שייר וורדפרס איזי סושאל שייר וורדפרס 2

 

(16)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *