ראשי תוספים ופלאג אינס לוורדפרס

תוספים ופלאג אינס לוורדפרס

יוטי

גבריאל אסייג
0
0
31
יוטי היא תוסף וורדפרס בשיתוף עם יו-טיוב, המאפשר את הצגת ערוץ היו-טיוב שלך ישירות מהאתר. תוכל לשלב סרטונים ממקורות שונים ביו-טיוב (ערוצים, פלייליסט וסרטונים ספציפיים) אל תוך הרשימות שלך ולהציג אותם לפי בחירה מותאמת אישית.

סושי צאט

דניאל ב.
0
0
54
סושי צ'אט הוא תוסף צ'אט ריספונסיבי עבור וורדפרס. סושי צ'אט עובד על כל המכשירים והוא ידידותי למשתמש. ניתן להטביע קטעי וידאו, תמונות ולעצב את הודעותיך בתוך הצאט. התוסף מתממשק עם באדיפרס ותומך בסמיילים ובשלל שפות.

איזי סושאל שייר – שיתוף ברשתות חברתיות

דניאל ב.
0
0
16
איזי סושאל שייר הוא התוסף הנמכר ביותר ב"קוד קניון" בקטגוריית ה-"שיתוף ברשתות חברתיות עבור אתרי וורדפרס". איזי סושאל שייר הוא תוסף שיתוף חברתי עבור וורדפרס שעוזר להגדיל את הפופולריות החברתית שלך ברשתות המובילות.

טאקוים – תוסף לסקירות

דניאל ב.
0
0
3
טאקוים הוא תוסף וורדפרס לסקירות, תוסף זה נבנה להוספת דירוגים מקסימים, ביקורות לפוסטים, עמודים, וסוגים מותאמים אישית פוסט. השתמש באפשרויות ההתאמה האישית כדי ליצור תוספת הדירוג המושלמת לאתר האינטרנט שלך.

סליידר רבולושון

דניאל ב.
0
0
29
סליידר רבולושון הוא התוסף סליידר חדשני, ריספונסיבי שתומך בוורדפרס ומציג את התוכן שלך בדרך היפה ביותר. בין אם זה סליידר, קרוסלה, סצנת קישור או אפילו דף החזית כולה - התוסף מגיע עם עורך ויזואלי, אז לא צריך לדעת קוד...