ספייקס

ספייקס
55
0

צפה בדמו \ לרכישהקנה שרת

ספייקס ערכת נושא לוורדפרס (Spikes) להורדה:

ספייקס היא ערכת נושא וורדפרס המיועדת ומעוצבת במיוחד ללהקות ואתרי מוזיקה. הערכה הינה ריספונסיבית ותומכת בעברית(RTL).

בערכה אלבומים מובנים אשר בעזרתם ניתן להשמיע שירים, אלבומים ולהכין רשימות שירים. השירים ניתנים להשמעה(Play Now) או להורדה בקנייה(Buy now). יחד עם זאת יש את אופציית ה- Playing Now על מנת להפוך את האתר ליותר אטרקטיבי.
לתבנית אופציות רבות לעיצוב. אינסוף צבעים וסיידברס (Sidebars), אייקונים מ-Font Awsome ותוסף פייג' בילדר (Page Bulider) מתקדם שיעזרו לעיצוב מיוחד וייחודי עבור הלהקה שלך. בנוסף, קיים תפריט לווידג'טים, בוא תוכל לייבוא הגדרות מוכנות מווידג'טים קיימים אל תוך האתר.
ממשק ניהול חזק, ניתן לנהל את האירועים, את הגלרייה, שירים ואלבומים, סליידר וסיידבר (Slider & Sidebars), בעזרת כלי זה תוכל להתנהל בצורה אפקטיבית שתחסוך זמן רב ותשפר את התנהלות האתר באופן דרסטי ויחד עם זאת את העסק.
בערכה מגיע תוסף מובנה WooCommence, שהוא חנות וירטואלית, בעל כלים מתקדמים למכירת השירים.
בנוסף, החנות מעוצבת במיוחד עבור סגנון מוזיקלי וכוללת שורטקוד (ShortCode) להתאמה אישית לפי בחירה.

ספייקס היא ערכת נושא בעלת אופי מוזיקלי שכל תפקידה הוא הצגת המוזיקה מזווית ייחודית למשתמש. הנוחות והפשטות מאפשרים חווית גלישה מעניינת ומגוונת.

Spikes WordPress Theme, Spikes WordPress Template, ספייקס להורדה, ספייקס ערכת נושא לוורדפרס, ספייקס תבנית וורדפרס, ספייקס עיצוב לוורדפרס,

ספייקס2

(55)

גבריאל אסייג נולדתי וגדלתי בישראל. תחביביי העיקריים הם גיימינג, ציור ובישול. אני גר עם חברה שלי, שנינו נהנים משוקולדים איכותיים. יש לי כלב רועה מעורב בשם פאי.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *